| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-512 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-590-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E30 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E5 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Ürün Adı | Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Ofis |
| Ürün Adı | Diş açan vida |
|---|---|
| Bitir. | Siyah |
| Malzeme | Pirinç |
| Ölçüm sistemi | İnç |
| Kafa Stili | TAVA |
| Adı | Bluetooth Akıllı Kapı Kilitli |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-596 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E7 |
| Ürün Adı | 3D Yüz Tanıma Kapı Kilidi |
| Kilitlenme yolu | Telefon + Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H106 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |