| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-512 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-590-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E30 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E5 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Naam van het product | Het Slot van de vingerafdrukdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Bureau |
| Naam van het product | Het onttrekken van Schroef |
|---|---|
| Afmaken. | Zwart |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Meetsysteem | duim |
| Hoofdstijl | PAN |
| Naam | Bluetooth Smart Door Lock |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-596 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E7 |
| Naam van het product | 3D de deurslot van de Gezichtserkenning |
| Ontgrendelen | telefoon + gezicht + vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H106 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |