| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-512 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-590-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E5 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πορτών δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Γραφείο |
| Ονομασία προϊόντος | Τρύπημα της βίδας |
|---|---|
| Τελείωσε. | Μαύρο |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Σύστημα μέτρησης | ίντσα |
| Στυλ κεφαλιού | ΤΗΓΑΝΙ |
| Ονομασία | Bluetooth έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-596 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E7 |
| Ονομασία προϊόντος | τρισδιάστατη κλειδαριά πορτών αναγνώρισης προσώπου |
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | Τηλεφώνημα + Πρόσωπο + Ακτινογραφημένο + Μυστικό + Κάρτα + Κλειδί |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H106 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |