| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-551 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H109-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~60°C |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi tuya |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-515 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
| Ağ | Kablosuz internet |
|---|---|
| türü | Wifi Öldürme kilitli kapı kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi |
| Uygulama | Daire\ev |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Yüz Tanıma Özellikli Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Daire\ev |
| Renk | Siyah / Kahve altın |
| İçin uygun | yaygın olarak |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi kapı kilidi konut |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Daire\ev |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |