| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-512 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-590-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E30 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E5 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Gabinet |
| Nazwa produktu | Wkręt samogwintujący |
|---|---|
| Skończ. | czarny |
| Materiał | Mosiądz |
| System miar | Cal |
| Styl głowy | PATELNIA |
| Nazwa | Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-596 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E7 |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy 3D |
| Odblokowanie | Telefon + Twarz + Odcisk palca + Hasło + Karta + Klucz |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H106 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |