| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa produktu | Cyfrowy zamek do drzwi na kartę |
|---|---|
| Zastosowanie | apartamenty\hotel |
| Kolor | brązowy \ srebrny \ czarny |
| Waga | około 2,5kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi hotelowych bezkluczykowy, wysokiej jakości kombinacja Silm inteligentny |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Nazwa produktu | Biometryczny zamek do drzwi hotelowych |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty / Hotel |
| Kolor | Srebro, czarno, złoto. |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Nazwa | Wi-Fi Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa | Zamki drzwiowe zabezpieczone RFID |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | kłódka |
| Kolor | Srebrny/złoty/czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | /Smart Door Lock /bez klucza /zamek drzwi drzwiowych /zamek hotelowy |
| Kolor | srebrny/czarny |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi z odciskiem palca |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |