| Nazwa | Zamek drzwiowy z czytnikiem RFID |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Złoty |
| nazwisko | Cyfrowy zamek klamki/inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Biometryczny RFID Smart Door Lock |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | brązowy \ srebrny \ czarny |
| Waga | około 2,5kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa produktu | Zamek do drzwi hotelowych ELA H03 |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel/ |
| Kolor | Czarne srebro |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Odblokuj sposób | Karta, klucz mechaniczny, odcisk palca. |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | CZARNY\Srebrny ((stand fabryczny) / Szary/Złoty |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |