| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Network | Wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Cabinet Lock |
| Material | Zinc Alloy |
| Color | Black |
| Product Name | Electric Smart Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Unlock Method | Password + Key |
|---|---|
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Emergency Supply | Tye-c Emergency Service |
| Color | Black |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Safety Magnetic Electronic Keyless Fingerprint Wooden Drawer Lock |
| Application | Home / Office / Hotel |
| Color | Black |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Product Name | Smart Digital Lock Door |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |