| Name | Residential Fingerprint Lock |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H105 |
| Power Supply | 4AAAbattery |
| Working Voltage | 6V |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Smart Door Lock Tuya |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E06 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~80℃ |
| Product Name | Electric Door Lock For Home |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 35-55mm |
| Name | Digital Smart Door Lock/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Black、Gold |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-592 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |