| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Sleutel slot vingerafdruk |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Netwerk | wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Kabinetsslot |
| Materiaal | Zinklegering |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Elektrisch slim slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Open Methode | wachtwoord + sleutel |
|---|---|
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Noodsituatielevering | Tye-c nooddienst |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| De dikte van de deur | 40120mm |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Houten de ladeslot van de veiligheids magnetisch elektronisch keyless vingerafdruk |
| Toepassing | Huis/Bureau/Hotel |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Sleutel slot vingerafdruk |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| Naam van het product | Smart digitale slot deur |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |