| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Odciski palców z zamka |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Sieć | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | Zamek szafki |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek elektryczny |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Bezpieczeństwo magnetyczny elektroniczny bez klucza odciski palców drewniany zamek szuflady |
| Zastosowanie | Dom / Biuro / Hotel |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Odciski palców z zamka |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek cyfrowy do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |