| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Nazwa | Elektroniczne zamki mieszkaniowe |
|---|---|
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek cyfrowy do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa produktu | Zamek drzwi na palec |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa produktu | TZamyk drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-30 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E14 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H105 |
| Zasilanie | 4 baterie AAA |
| Napięcie robocze | 6V |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |