| Naam | Vingerafdrukslot voor woningen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3870mm |
| Open Methode | halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-515 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H105 |
| Stroomvoorziening | 4AAA-batterij |
| Werkspanning | 6V |
| Naam van het product | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Naam van het product | Slimme deur slot tuya |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E06 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20℃~80℃ |
| Naam van het product | Elektrisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Type deur | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 35-55 mm |
| Naam | Digitaal slim slot voor deuren/slim hotel slot |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, Zwart, Goud |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-592 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |