| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Weight | 1.5 Kg |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
| Installationtype | Surface Mounted |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Usage | Replace Car Key Case |
| Type | Car Key Remote Control |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E10-SH |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |