| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Haven | Shenzhen\Guangzhou |
| Installatietype | Oppervlakte gemonteerd |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E10-SH |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |