| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-30 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E14 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Door Thickness | 38-70mm |
|---|---|
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Humidity | 20%-90% |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Nazwa | / / Smart Lock / / Zamek odcisku palca / |
|---|---|
| Materiał | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Odblokuj sposób | Kłódka na odcisk palca |
| Nazwa produktu | Zamki na karty hotelowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E10-SH |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |