| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Ip |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Electronic Fingerprint Lock |
| Product Name | Finger Print Smart Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Type | Tuya Smart Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + WIFI+REMOTE |
| Product Name | Smart Lock Front Door Fingerprint |
| Application | Apartment |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Product Name | Tuya Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment\home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Data Storage Options | Cloud |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Name | Residential Fingerprint Lock |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Customized Support | Software Reengineering |
|---|---|
| Max. Current | 16A |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |