| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-595 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Yarım iletken parmak izi + MFcard + şifre + anahtar + TUYA uygulaması + gözcü |
| Uygulama | Daire |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar+TUYA |
| Uygulama | Daire, ev, konut |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
| Gömme seçeneği | 24*240 ÖN GÖVDE 60*68 GÖMME |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Anahtar |
| Uygulama | Daire\ev |
| Ürün Adı | Tuya Zigbee Akıllı Kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Sürgülü Ahşap Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | gümüş, siyah |
| Ağırlık | Yaklaşık 3,5 kg |
| İçin uygun | Daire Ev Otel |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Adı | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Adı | Parmak izi ev kapısı kilit yüz tanıma |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut, hafıza kartı. |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| türü | Akıllı Kapı Kilidi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Parmak izi şifresi Kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Malzeme | Çinko Alaşım |