| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Data Storage Options | Cloud |
| Product Name | Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office |
| Product Name | Sliding Wooden Door Locks |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Color | Silver,black |
| Weight | About 3.5kgs |
| Suitable For | Appartment Home Hotel |
| Product Name | Digital Card Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Brown\sliver\black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Name | RFID Security Door Locks |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Padlock |
| Color | Silver / Gold / Black |
| Product Name | Electronic Card Access Door Locks |
|---|---|
| Application | Apartment\hotel |
| Color | Silver,gold,Red Ancient |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Product Name | Smart Digital Lock Door |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Biometric Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Gold\sliver\black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | Smart Digital Lock Door |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |