| Name | Fingerprint Biometric Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Color | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Name | Smart Home Security Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Speed | <0.5s |
| Emergency | USB Power Supply |
| Failure Rate | <0.5% |
| Power | 2500mAh Li-ion Battery |
| Product Name | Bedroom Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 C/ C Mortise |
| Network | Wifi |
|---|---|
| Type | Wifi Deadbolt Door Lock |
| Product Name | Rim Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | Electric Door Lock For Home |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Material | Zinc Alloy |
| Function | Multi-function |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-760 |
| Power Supply | Iithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Type | Smart Apartment Lock |
| Name | 3D Face Fingerprint Door Lock |
| Panels | Aluminum Alloy, Electroplating, Ordinary Lamination |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver,black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |