| Product Name | Electronic Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black / Silver |
|---|---|
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Ip |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Electronic Fingerprint Lock |
| Power Supply | 4 AA Battery |
|---|---|
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Emergency Supply | Tye-c Emergency Service |
| Color | Black |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment\home |
| Product Name | Face Recognition Door Lock |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Name | Intelligent Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 C/ C Mortise |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |