| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| 소재 | 알루미늄 합금 |
|---|---|
| 색상 | 골든 |
| 문 두께 | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | 피델리오/오페라/기타 |
| 적용 | 호텔, 아파트, 사무실, 학교, 정부 등 |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Securitylevel | High |