| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Materiais | Liga de alumínio |
|---|---|
| Cores | de ouro |
| Espessura da porta | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Outros |
| Aplicação | Hotel, apartamentos, escritório, escola, governo, etc. |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Securitylevel | High |