| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Vật liệu | Đồng hợp kim nhôm |
|---|---|
| Màu sắc | vàng |
| Độ dày cửa | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Khác |
| Ứng dụng | Khách sạn, căn hộ, văn phòng, trường học, chính phủ vv |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Securitylevel | High |