| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
|---|---|
| Recognition Technology | Infrared Face Recognition |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| System Selection | Tuya APP |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E5 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Optional Network | WiFi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E7 |
| Product Name | 3D Face Recognition Door Lock |
| Unlock Way | Phone + Face +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Application | Apartment\home |
|---|---|
| Product Name | TTlock Digital Door Lock |
| Color | Black / Sliver |
| Suitable For | Widely |
| Function | Multi-Function |
| Type | Tuya Smart Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + WIFI+REMOTE |
| Product Name | Smart Lock Front Door Fingerprint |
| Application | Apartment |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E13-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-512 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-590-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |