| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Name | Smart Keyless Door Lock With Biometric Fingerprint |
|---|---|
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | WiFi Fingerprint Door Lock |
| Application | Hotel/apartments/office/school/government Etc |
| Mortise Option | 60*68 C/ C Mortise |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Name | Fingerprint House Door Lock Face Recognition |
| Data Storage Options | Cloud, Memory Card |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Type | Smart Door Lock |
| Product Name | Bedroom Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 C/ C Mortise |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Type | Smart Apartment Lock |
| Name | 3D Face Fingerprint Door Lock |
| Panels | Aluminum Alloy, Electroplating, Ordinary Lamination |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-551 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
|---|---|
| App | Tuya |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| System Selection | Tuya APP |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
|---|---|
| Emergency Power Supply | Type-C/Rechargeable Lithium Battery |
| App | Tuya |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| System Selection | Tuya APP |
| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |