| Name | 3D Face Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Data Storage Options | Cloud, Memory Card |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Panels | Aluminum Alloy, Electroplating, Ordinary Lamination |
| Product Name | Waterproof Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver / Black |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Type | Smart Apartment Lock |
| Name | 3D Face Fingerprint Door Lock |
| Panels | Aluminum Alloy, Electroplating, Ordinary Lamination |
| Type | Tuya Smart Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + WIFI+REMOTE |
| Product Name | Smart Lock Front Door Fingerprint |
| Application | Apartment |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E9 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E5 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H105 |
| Power Supply | 4AAAbattery |
| Working Voltage | 6V |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |