| Product Name | Glass Door Smart Lock For Sliding Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Material | SUS304 Mortise,aluminum Alloy |
| Suitable For | Widely |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-551 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Mortise | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Application | Apartment\home |
|---|---|
| Product Name | TTlock Digital Door Lock |
| Color | Black / Sliver |
| Suitable For | Widely |
| Function | Multi-Function |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Optional Network | WiFi |
| Product Name | Tuya Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment\home |
| Product Name | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Color | Silver,Black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E14 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Application | Apartment |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock For Sliding Door |