| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock |
| Color | Black |
| Suitable For | Widely Usage |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
| Application | Apartment |
| Material | Aluminum Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E20 |
| Product Name | Smart Face Recognition Door Lock |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Warranty | 2 Years |
| Product Name | Aluminium Alloy Electronic Smart Home Fingerprint Password Door Lock |
| Material | Aluminium Alloy |
| Product Name | Keypad Electronic Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Material | Zinc Alloy |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + TUYA APP |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Optional Network | WiFi |
| APP | Tuya Smart App |
| Product Name | Electronic Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Unlock Method | Password + Key |
|---|---|
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Emergency Supply | Tye-c Emergency Service |
| Color | Black |
| Network | Wifi |
|---|---|
| Product Name | Finger Recognition Door Locks |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Motor | Acrylic Surface |
| Name | Residential Electronic Lock |
|---|---|
| Unlock Method | Password + Key |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |