| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
|---|---|
| Recognition Technology | Infrared Face Recognition |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| System Selection | Tuya APP |
| Material | PMMA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Advertising |
| Product Name | Acrylic Display Stand |
| Application | Retail Shops |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Smart Door Lock Supplier |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Mortise Option | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Product Name | Padlock |
|---|---|
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Supply Ability | 10000 Bag/Bags per Day |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ELA |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Color | Sliver / Black / Gold |
| Product Name | RFID Smart Card |
|---|---|
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Size | 85.5*54mm |
| Type | High Frequency PCB |
|---|---|
| Material | Tg180 |
| Usage | Aviation |
| Color | Green |
| Product Name | Pcb Board Assembly |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
|---|---|
| App | Tuya |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| System Selection | Tuya APP |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |