| Ürün Adı | Yüz Tanıma Özellikli Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Daire\ev |
| Renk | Siyah / Kahve altın |
| İçin uygun | yaygın olarak |
| Ürün Adı | Çin Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Dijital Kapı Kilitleme Sistemi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-592 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Ev Parmak izi kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Daire |
| Renk | Siyah, Kahve altın |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Adı | Biyometrik Parmak İzi ile Akıllı Anahtarsız Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Ürün Adı | Yatak Odası Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Otel/apartman/ofis/okul/hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 C/C gömme |
| Ürün Adı | Ölü kilitli elektronik kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |