| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Gold/Customizable |
| Unlock Method | Card+Mechanical Key |
| Material | Stainless steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software issued Card+Key |
| Material | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government etc |
| Color | dark \\gray \\gold |
| Door thickness | 70*95mm/62*95mm |
| Product Name | ELA Hotel Door Lock H03 |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel/ |
| Color | Black,Silver |
| Door thickness | 35-90mm |
| Door Type | Glass door, Wood door, Steel door, Stainless Steel door, Aluminum door |
|---|---|
| Product Name | Smart door lock hotel keyless high quality combination silm smart door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Product Name | zinc alloy Electric /manual Hotel rfid Smart card Door Lock |
| Door thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Door Type | Glass door, Wood door, Steel door, Stainless Steel door, Aluminum door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless steel |
| Material | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Application | Hotel, apartments, office, school, government etc |
| Color | BLACK\Silver(factory stand)/ Gray/Gold |
| Door thickness | 35-55mm |