| Delivery Time | 30-35 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Model Number | E-186-3D |
| Document | Product Brochure PDF |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E06 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~80℃ |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-592 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-556 |
| Power Supply | 4AAAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~55℃ |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-595 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H105 |
| Power Supply | 4AAAbattery |
| Working Voltage | 6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E20 |
| Product Name | Smart Face Recognition Door Lock |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-720 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |