| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
|---|---|
| Recognition Technology | Infrared Face Recognition |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| System Selection | Tuya APP |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-760 |
| Power Supply | Iithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-512 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-G190 |
| Operating Voltage | 4 1.5V "AA" Alkaline Batteries |
| False Accept Rate | ≤0.0001% |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Safety Magnetic Electronic Keyless Fingerprint Wooden Drawer Lock |
| Application | Home / Office / Hotel |
| Color | Black |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Optional Network | WiFi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |