| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Name | Wifi Fingerprint Smart Door Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Color | Black / Silver |
|---|---|
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Product Name | Fingerprint Password Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Ip |
| Material | Zinc Alloy |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
|---|---|
| Emergency Power Supply | Type-C/Rechargeable Lithium Battery |
| App | Tuya |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| System Selection | Tuya APP |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Power Supply | 4200 Milliampere Lithium Battery |
| Unlock Method | 3D Face+semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
|---|---|
| App | Tuya |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| System Selection | Tuya APP |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment / Home |
|---|---|
| Product Name | Smart Lock |
| Color | Black、Coffee Gold |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |