| Product Name | RFID Smart Door Lock Biometric |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Brown\Sliver\Black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Name | Bluetooth Smart Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Key Card Door Locks |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password+KEY |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Hotel Keyless High Quality Combination Silm Smart Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-595 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Type | Car Key Remote Control |
| Payment Term | Paypal |
| Material | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-590-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |