| Product Name | Sliding Wooden Door Locks |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Color | Silver,black |
| Weight | About 3.5kgs |
| Suitable For | Appartment Home Hotel |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-551 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Material | PMMA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Advertising |
| Product Name | Acrylic Display Stand |
| Application | Retail Shops |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Construction | Permanent Magnet |
|---|---|
| Commutation | Brush |
| Usage | Car |
| Protect Feature | Drip-proof |
| Efficiency | IE 1 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E7 |
| Product Name | 3D Face Recognition Door Lock |
| Unlock Way | Phone + Face +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E9 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
|---|---|
| Recognition Technology | Infrared Face Recognition |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| System Selection | Tuya APP |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Optional Network | WiFi |