| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E186-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Name | Fingerprint House Door Lock Face Recognition |
| Data Storage Options | Cloud, Memory Card |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Type | Smart Door Lock |
| Name | Face Recognition Door Lock |
|---|---|
| Color | Black/gold/sliver |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Unlock Way | RFID Card/key/fingerprint/password |
| Product Name | Smart Door Lock With Face Recognition |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Apartment\home |
| Color | Black / Coffee Gold |
| Suitable For | Widely |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,Home |
| Color | Black |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Power Supply | 4200 Milliampere Lithium Battery |
| Unlock Method | 3D Face+semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Network | Wifi |
|---|---|
| Product Name | Finger Recognition Door Locks |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Motor | Acrylic Surface |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Color | Silver,black |
| Product Name | Tuya Apartment Electronic Anti-theft Password Fingerprint Smart Lock |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Product Name | Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office |