| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Securitylevel | High |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Securitylevel | High |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Locktype | Deadbolt |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Suitable For | Widely |
|---|---|
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Door Thickness | 38-70mm |
|---|---|
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Humidity | 20%-90% |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Locktype | Deadbolt |
|---|---|
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Suitable For | Widely |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |