| Name | Fingerprint Password Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Color | Black |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Name | RFID Card Reader Door Lock |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Product Name | Tapping Screw |
|---|---|
| Finish | Black |
| Material | Brass |
| Measurement System | INCH |
| Head Style | Pan |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Silver / Gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Name | Intelligent Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 C/ C Mortise |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver |
| Weight | About 5.5kgs |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Color | Silver,Black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |