| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| Battery Size | 26500 |
|---|---|
| The Charging Ratio | 100% |
| The Discharge Rate | 99% |
| Warranty | 3 Months, 12 Months |
| Application | Home Appliances |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Color | Sliver / Black / Gold |
| Construction | Permanent Magnet |
|---|---|
| Commutation | Brush |
| Usage | Car |
| Protect Feature | Drip-proof |
| Efficiency | IE 1 |
| Material | PMMA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Advertising |
| Product Name | Acrylic Display Stand |
| Application | Retail Shops |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | RFID Smart Card |
|---|---|
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Size | 85.5*54mm |
| Name | Digital Door Lock With Key/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、black、gold |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |