| Product Name | Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office |
| Product Name | Electronic Card Access Door Locks |
|---|---|
| Application | Apartment\hotel |
| Color | Silver,gold,Red Ancient |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Product Name | Digital Card Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Brown\sliver\black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Color | Sliver / Black / Gold |
| Product Name | Sliding Wooden Door Locks |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Color | Silver,black |
| Weight | About 3.5kgs |
| Suitable For | Appartment Home Hotel |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Silver / Gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、black |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |