| Name | Fingerprint Recognition Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Weight | 1248.6g |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Color | Silver,black |
| Product Name | Tuya Apartment Electronic Anti-theft Password Fingerprint Smart Lock |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Door Type | Brass Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Weight | 1248.6g |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
|---|---|
| Communication Interface | RFID |
| Frequency | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver / Black / Gold |
| Color | Silver |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Warranty | 2 Years |
| MOQ | 100 Sets |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-592 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |