| Product Name | Digital Rim Lock Automatic Door Lock For Home |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver, Black |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Color | Silver,black |
| Product Name | Tuya Apartment Electronic Anti-theft Password Fingerprint Smart Lock |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Finger Print Smart Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Customized Support | Software Reengineering |
|---|---|
| Max. Current | 16A |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
|---|---|
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Color | Brown/Black |